İptal ve İade Koşulları

1) İADE HAKKI

Solrado Sanat Galerisi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin ürünü hatalı göndermesi, ürün üretilirken teknik bir problem oluşması Solrado Sanat Galerisi ve Ticaret Anonim Şirketi’nden kaynaklanan gözlü görünür bir problem çıkması halinde Müşteri’nin 14 gün içinde ürünü iade etme hakkı vardır. Böyle bir durumda lütfen iade koşullarını görüşmek için müşteri temsilcimizle irtibat kurunuz. Yanlış gönderim durumunda yeni gönderimin masrafını Solrado Sanat Galerisi ve Ticaret Anonim Şirketi üstlenir.

 

2) İADE HAKKININ GEÇERLİ OLMADIĞI DURUMLAR

Ancak aşağıda belirtilen durumlar için, ürün/ürünler MÜŞTERİ tarafından kullanılmamış/istifade edilmemiş olsa dahi, MÜŞTERİ’nın iade hakkı bulunmamaktadır :

  1. MÜŞTERİ’nin siparişini oluştururken yaptığı hatalarından meydana gelen durumlarda Solrado Sanat Galerisi ve Ticaret Anonim iade ve değişim kabul etmemektedir.
  2. İade hakkı kullanımı mümkün olan hallerde, MÜŞTERİ, iade süresi içinde malı, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanmadığı takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan kanun gereği sorumludur. Buna göre, iade tarihine kadarki süreçte Ürün`ün teknik özelliklerine ve işleyişine uygun bir şekilde kullanılmamasından ötürü değişiklik veya bozulma olursa MÜŞTERİ iade hakkını kaybedebilir.

 

3) TESLİMAT İLE İLGİLİ BİLGİLER

Solrado Sanat Galerisi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin her bir siparişin üretimine çok özen göstermektedir ve siparişlerin kargo esnasında zarar görmeyecek şekilde özenle paketlemektedir.

  • Paketinizi teslim alırken hasar kontrolü yapmak Müşteri sorumluluğundadır. Kontrol sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda info@solrado.com adresine ulaşmanız halinde gerekli onarım işlemleri başlatılacaktır.

 

Siparişler, 24 saat içerisinde iptal edilebilir. İptal işlemi info@solrado.com adresine isim, soyad ve sipariş no. bildirilerek yapılabilir.

 

 

×